Choď na obsah Choď na menu
 


A šla som na návštevu:)

30. 1. 2010

Sobota 30.1.2010

Cez týždeň som zavolala Lucke, či by mi mohla požičať leginy(chapsy), keďže jedny moje sú zasraté, a druhé mi ešte stále opravuje Palo Chorvát...s tým že cez víkend sa zastavím...keď sme šli ku babke na Starú Turú...deň pred tým som jej brnkla či tam bude...povedala že jasné:)

..dohodli sme sa že o pol11 budeme u nej, s tým že red tým sa zastavím u Niky v obchode, nič z toho nebolo, keďže sme vyrazili o štvrť na 12...obchod sme nestihli, ale Lucku áno:)...požičala mi chapsy, pokukala som koníky a potom nás šla odprevadiť ku autu,keďže sa jej nechcelo ísť samej, zobrala Lízu:)

...potom som si myslela že si ju odfotím(foto dole), ale čo ma štve vyše je, že som si neofotila ostatné kone a ako si tam nažívajú...pohladkala som si Stašíkovej kone(žrebca,kobylu,valacha-je na predaj)...čo už:)hádam nabudúce:)

...dohodli sme sa že si príde po legíny s tým, že pôjdeme jazdiť,potom že keď bude v Chocholnej ródeo, príde s koňom ku nám spať

...dúfam že to výde:)teším sa moc:)...

...ešte fotky,nabudúce dúfam ešte vyše...

P.S.: a nech vám už tá hala slúži, aby som si mala kde zahopíkať

Obrázok

Obrázok

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Wisdom Blood Compression Readings

(ATrunkrourgy, 8. 10. 2018 7:28)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/meilleur-cialis-generique/

Blood compressing: What is normal

(Adouttbook, 29. 7. 2018 17:36)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-tunisie/

haha

(Lucia, 12. 2. 2010 15:29)

no dobre pekne fotecky a este krasii textiiik a aj ja dufam ze nam to vyjde :)